wtorek, 15 października 2013

JEj portret- wymianka ATC

Kochani- zagalopowana i zagoniona przeprowadzka  z powodu niespodziewanego urlopu ( trzeba ten czas wykorzystac, póki nie pada deszcz) na śmierć zapomniałam o wymiance ATC z bloga Art Grupa ATC, na którą się zapisałam!!!
NA szczęście Klaudia mi przypomniała i przed chwilą wykonałam ATC dla Asi , którą najmocniej w tym momencie przepraszam!!!!!
Asiu- wybacz mi, proszę:)- już sie suszy,maila zaraz piszę;)


6 komentarzy:

 1. widzę że dobrze działasz w stresiku ;)) na szybko u Ciebie nie znaczy byle by było ! Myślę, że Asia nie będzie się gniewać , ja bym wybaczyla - za takie ATC ?!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. podobno stres mobilizuje:)))- a miałam dodatkową motywację, aby wynagrodzić Asieńce okres oczekiwania, więc starałam się podwójnie;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż zadroszczę Asi takie pięknej wymianki.
  czy możesz wyłączyć weryfikację obrazkową do komentarzy, szczerze mówiąc jest denerwująca i całkiem niepotrzebna. Dziękuję z góry w imieniu swoim i reszty obserwatorów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję:)))- Dobrosławo- pewnie, że wyłączę, tylko podpowiedz mi w którym rozdzaile ustawień jest ta weryfikacja, żeby ją wyłączyć:0 kompletnie nie mam pojęcia, w którym miejscu ustawień blogger to ujął. Szczerze mówiac nie miałam pojęcia, że jest włączona:))) podpowiesz mi na miala: maurycjusz@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest prześliczny:) Już nie mogę się go doczekać. Jeszcze raz naprawdę nic się nie stało:)

  OdpowiedzUsuń